Kim jesteśmy?!

PPH KILIAN jest rodzinną firmą powstałą w roku 1979 specjalizującą się w produkcji dzianin.

Od samego początku swojego istnienia cechowała się dużą determinacją w dążeniu do zaspokojenia potrzeb Klientów. Pasją właściciela, która stała się misją całego zespołu, jest tworzenie dzianin perfekcyjnych o jak najlepszych właściwościach i parametrach. Efektem takiego podejścia jest stałe powiększanie parku maszynowego oraz asortymentu produkowanych dzianin.

Obecnie biuro i dział handlowy PPH KILIAN pozostają na terenie Łodzi, zaś zakład produkcyjny mieszczący się w obiekcie przemysłowym na terenie miasta Koluszki, wytwarza dzianiny na ponad 45-ciu wyselekcjonowanych, okrągłych maszynach dziewiarskich.

Flagowym produktem przedsiębiorstwa KILIAN jest polar oferowany w wielu gramaturach i rodzajach wykończenia oraz trójlaminat polarowy z membranami, czyli tzw. softshell. Równie wysoką jakość prezentują dzianiny wiskozowe i bawełniane, a w szczególności singiel, pika oraz dzianiny dresowe w wielu odsłonach.

Z naszymi dzianinami możesz WSZYSTKO!

Dzięki dużej różnorodności parku maszynowego firma posiada szerokie możliwości produkcji dzianin o różnych gramaturach, splotach i sposobach wykończenia.

Dowiedz się więcej

Masz pytania? +48 42 679 12 15 lub napisz kilian@kilian.pl

Celem firmy jest dostarczanie wyrobów z najwyższej jakości surowca i wyprodukowanych według najnowszych technologii. Szczegółowa kontrola na każdym etapie produkcji pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pozostajemy w ciągłej współpracy z Instytutem Włókiennictwa oraz z akredytowanym laboratorium badawczym MORATEX

Na dzień dzisiejszy stale współpracujemy z ponad 400 przedsiębiorstwami z kraju i zagranicy produkujemy ponad 1 mln metrów rocznie.

logo_UE_rgb
polski
  • angielski
  • niemiecki
  • polski
  • rosyjski